MBRF30L120CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF30L120CTHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTT 120V ITO220AB
Φύλλα δεδομένων: MBRF30L120CTHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBRF30L120CTHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTT 120V ITO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89849 pcs Φύλλο δεδομένων MBRF30L120CTHC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 120V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20mA @ 120V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A