MBR40100PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR40100PTHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Φύλλα δεδομένων: MBR40100PTHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBR40100PTHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87665 pcs Φύλλο δεδομένων MBR40100PTHC0G.pdf
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (TO-3P)
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 40A Through Hole TO-247-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 40A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR40150PT C0G
MBR40150PT C0G
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Σε απόθεμα: 61738 pcs
Κατεβάστε: MBR40150PT C0G.pdf
RFQ