MBR30150PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR30150PTHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Φύλλα δεδομένων: MBR30150PTHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBR30150PTHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75902 pcs Φύλλο δεδομένων MBR30150PTHC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.02V @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (TO-3P) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 30A Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR30200PTHC0G
MBR30200PTHC0G
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247
Σε απόθεμα: 67943 pcs
Κατεβάστε: MBR30200PTHC0G.pdf
RFQ
MBR30150PT C0G
MBR30150PT C0G