MBR25100CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR25100CTHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Φύλλα δεδομένων: MBR25100CTHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBR25100CTHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102530 pcs Φύλλο δεδομένων MBR25100CTHC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 25A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 25A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 25A