MBR10200HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR10200HC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC
Φύλλα δεδομένων: MBR10200HC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR10200HC0G
Αριθμός εξαρτήματος MBR10200HC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 156285 pcs Φύλλο δεδομένων MBR10200HC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.05V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 10A Through Hole TO-220AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A