BZD27C82PHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C82PHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 82V 1W SUB SMA
Φύλλα δεδομένων: BZD27C82PHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZD27C82PHRVG
Αριθμός εξαρτήματος BZD27C82PHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 82V 1W SUB SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 691247 pcs Φύλλο δεδομένων BZD27C82PHRVG.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 82V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±6.09% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Sub SMA
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-219AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 200 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 82V 1W ±6.09% Surface Mount Sub SMA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 62V