BZD27C27PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C27PWHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 27V 1W SOD123W
Φύλλα δεδομένων: BZD27C27PWHRVG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZD27C27PWHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 1W SOD123W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 694473 pcs Φύλλο δεδομένων BZD27C27PWHRVG.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 27V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W
Αλλα ονόματα BZD27C27PWHRVG
BZD27C27PWHRVG-ND
BZD27C27PWHTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 27V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 20V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZD27C30P MQG
BZD27C30P MQG
Περιγραφή: DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA
Κατεβάστε: BZD27C30P MQG.pdf
RFQ
BZD27C27PW RVG
BZD27C27PW RVG
Κατεβάστε: BZD27C27PW RVG.pdf
RFQ
BZD27C30P RFG
BZD27C30P RFG
Κατεβάστε: BZD27C30P RFG.pdf
BZD27C30P MHG
BZD27C30P MHG
Κατεβάστε: BZD27C30P MHG.pdf
BZD27C30P R3G
BZD27C30P R3G