BZD27C150PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C150PWHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 150V 1W SOD123W
Φύλλα δεδομένων: BZD27C150PWHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZD27C150PWHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 150V 1W SOD123W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 708894 pcs Φύλλο δεδομένων BZD27C150PWHRVG.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 150V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W
Αλλα ονόματα BZD27C150PWHRVG
BZD27C150PWHRVG-ND
BZD27C150PWHTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 300 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 150V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 110V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZD27C150PHRQG
BZD27C150PHRQG
Περιγραφή: DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
Κατεβάστε: BZD27C150PHRQG.pdf
RFQ
BZD27C15P MTG
BZD27C15P MTG
Κατεβάστε: BZD27C15P MTG.pdf
RFQ
BZD27C15P MHG
BZD27C15P MHG
Κατεβάστε: BZD27C15P MHG.pdf
BZD27C150PHR3G
BZD27C150PHR3G
Κατεβάστε: BZD27C150PHR3G.pdf
BZD27C15P MQG
BZD27C15P MQG
Κατεβάστε: BZD27C15P MQG.pdf
BZD27C15P R3G
BZD27C15P R3G
Κατεβάστε: BZD27C15P R3G.pdf
BZD27C150PHRTG
BZD27C150PHRTG
Κατεβάστε: BZD27C150PHRTG.pdf
BZD27C150PW RVG
BZD27C150PW RVG
Κατεβάστε: BZD27C150PW RVG.pdf
BZD27C15P RFG
BZD27C15P RFG