1SMA200ZHM2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1SMA200ZHM2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
Φύλλα δεδομένων: 1SMA200ZHM2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMA200ZHM2G
Αριθμός εξαρτήματος 1SMA200ZHM2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 807235 pcs Φύλλο δεδομένων 1SMA200ZHM2G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 200V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Ισχύς - Max 1.25W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 1500 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 200V 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMA)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 152V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SMA18AT3G
1SMA18AT3G
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Σε απόθεμα: 4257 pcs
Κατεβάστε: 1SMA18AT3G.pdf
RFQ
1SMA200Z R3G
1SMA200Z R3G