PD-1240-CABLE
TRINAMIC Motion Control GmbHTRINAMIC Motion Control GmbH
PD-1240-CABLE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRINAMIC Motion Control GmbH
Περιγραφή προϊόντος CABLE LOOM FOR PD-1240
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD-1240-CABLE
Αριθμός εξαρτήματος PD-1240-CABLE Κατασκευαστής TRINAMIC Motion Control GmbH
Διαθέσιμη ποσότητα 11453 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση - προδιαγραφές -
Σειρά - Αλλα ονόματα 1460-1270
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα - Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly
αξεσουάρ Τύπος Cable Assembly
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PD-1370-CABLE
PD-1370-CABLE
Περιγραφή: CABLE LOOM FOR PD-1370
Σε απόθεμα: 32203 pcs
Κατεβάστε: PD-1370-CABLE.pdf
RFQ
PD-1608BG(09)
PD-1608BG(09)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN MALE 8POS GOLD SLDR DIP
Κατεβάστε: PD-1608BG(09).pdf
RFQ
PD-110B
PD-110B
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 24V 109W