TSRN 1-24150SM
TRACO PowerTRACO Power
TSRN 1-24150SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: TSRN 1-24150SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSRN 1-24150SM Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9007 pcs Φύλλο δεδομένων TSRN 1-24150SM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Εισόδου (Min) 16.5V Τάση - Εισόδου (Max) 42V
Τύπος Non-Isolated PoL Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.37" W x 0.29" H (15.2mm x 9.3mm x 7.4mm) Σειρά TSRN-1SM
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 1951-2076 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αποδοτικότητα 95.5% Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 16.5V - 42V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TSRN 1-24150
TSRN 1-24150
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 11024 pcs
Κατεβάστε: TSRN 1-24150.pdf
RFQ
TSRN 1-2418A
TSRN 1-2418A
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 1.8V 1.8W
Σε απόθεμα: 8505 pcs
Κατεβάστε: TSRN 1-2418A.pdf
RFQ
TSRN 1-0525SM
TSRN 1-0525SM
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 2.5V
Κατεβάστε: TSRN 1-0525SM.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W
Κατεβάστε: TSRN 1-2415.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 2.5V 2.5W
Κατεβάστε: TSRN 1-2425A.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών