TSP480-124-3PAC500
TRACO PowerTRACO Power
TRACO Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRODUCT TYPE: AC/DC; PACKAGE STY
Φύλλα δεδομένων: TSP480-124-3PAC500.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 438 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSP480-124-3PAC500 Κατασκευαστής TRACO Power
Διαθέσιμη ποσότητα 438 pcs Φύλλο δεδομένων TSP480-124-3PAC500.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάση - Είσοδος 400 ~ 550 VAC (3PH) Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.92" L x 3.15" W x 4.92" H (125.0mm x 80.0mm x 125.0mm) Σειρά TSP3P
Ισχύς (Watts) 480W Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά IP20 Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 400 ~ 550 VAC (3PH) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A