TON 15-2411WISM
TRACO PowerTRACO Power
TON 15-2411WISM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V
Φύλλα δεδομένων: TON 15-2411WISM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TON 15-2411WISM Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3207 pcs Φύλλο δεδομένων TON 15-2411WISM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 2.25kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Σειρά TON 15WI Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 1951-1366
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A