TIM 3.5-1222SM
TRACO PowerTRACO Power
TIM 3.5-1222SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V
Φύλλα δεδομένων: TIM 3.5-1222SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TIM 3.5-1222SM Κατασκευαστής TRACO Power
Διαθέσιμη ποσότητα 2834 pcs Φύλλο δεδομένων TIM 3.5-1222SM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
Σειρά TIM 3.5SM Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1951-1966
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 146mA, 146mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 146mA, 146mA
εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TIM 3.5-2411SM
TIM 3.5-2411SM
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Σε απόθεμα: 3611 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-2411SM.pdf
RFQ
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
Σε απόθεμα: 3429 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-1219SM.pdf
RFQ
TIM 3.5-2412
TIM 3.5-2412
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Κατεβάστε: TIM 3.5-2412.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
Κατεβάστε: TIM 3.5-1219.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-15V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών