TEN 40-7211WIR
TRACO PowerTRACO Power
TEN 40-7211WIR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V
Φύλλα δεδομένων: TEN 40-7211WIR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TEN 40-7211WIR Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1208 pcs Φύλλο δεδομένων TEN 40-7211WIR.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 43V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά TEN 40WIR Ισχύς (Watts) 40W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 1951-2185
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 43V - 160V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A
εφαρμογές ITE (Commercial), Railway
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TEN 40-7223WIR
TEN 40-7223WIR
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Σε απόθεμα: 898 pcs
Κατεβάστε: TEN 40-7223WIR.pdf
RFQ
TEN 40-4832
TEN 40-4832
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V +/-15V
Σε απόθεμα: 1105 pcs
Κατεβάστε: TEN 40-4832.pdf
RFQ
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1332 pcs
Κατεβάστε: TEN 40-7212WIR.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V +/-12V