TEN 40-2415WIN
TRACO PowerTRACO Power
TEN 40-2415WIN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: TEN 40-2415WIN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TEN 40-2415WIN Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1535 pcs Φύλλο δεδομένων TEN 40-2415WIN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Σειρά TEN 40WIN Ισχύς (Watts) 40W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 1951-2181
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.67A