M19A-1101
TPK America LLCTPK America LLC
M19A-1101 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: M19A-1101
Κατασκευαστής / Μάρκα: TPK America LLC
Περιγραφή προϊόντος MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP
Φύλλα δεδομένων: M19A-1101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M19A-1101
Αριθμός εξαρτήματος M19A-1101 Κατασκευαστής TPK America LLC
Περιγραφή MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4719 pcs Φύλλο δεδομένων M19A-1101.pdf
Οθόνη αφής 2 Point Multi-Touch Σειρά -
Αλλα ονόματα 1176-1005
M19A1101
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση DVI-D, VGA
Χρώμα γραφικών - dot Pixels 1280 x 1024
οθόνη Τύπος TFT LCD Τρόπος εμφάνισης -
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 19.00" (482.60mm) Οπίσθιο φωτισμό WLED
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
96LEDK-I070WS50ND1
96LEDK-I070WS50ND1
Κατασκευαστές: Advantech
Περιγραφή: 7 WSVGA, LVDS. 500 NITS, 140/120
Σε απόθεμα: 1006 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
M19P09K3F2
M19P09K3F2
Κατασκευαστές: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή: PIN SIDE CRIMP CONTACTS
Σε απόθεμα: 1683869 pcs
Κατεβάστε: M19P09K3F2.pdf
RFQ
1033
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: MONITOR TFT LCD 1280X800 7"
Σε απόθεμα: 633 pcs
Κατεβάστε: 1033.pdf
96LEDK-A101WX30NK1
96LEDK-A101WX30NK1
Κατασκευαστές: Advantech
Περιγραφή: 10.1 WXGA, LVDS 300 NITS, 170/17
Σε απόθεμα: 874 pcs
Κατεβάστε:
M19A-1101
M19A-1101
Κατασκευαστές: TPK America LLC