M15A-1101
TPK America LLCTPK America LLC
M15A-1101 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: M15A-1101
Κατασκευαστής / Μάρκα: TPK America LLC
Περιγραφή προϊόντος MONITOR TRU 15" TOUCH DESKTOP
Φύλλα δεδομένων: M15A-1101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M15A-1101
Αριθμός εξαρτήματος M15A-1101 Κατασκευαστής TPK America LLC
Περιγραφή MONITOR TRU 15" TOUCH DESKTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5331 pcs Φύλλο δεδομένων M15A-1101.pdf
Οθόνη αφής 2 Point Multi-Touch Σειρά -
Αλλα ονόματα 1176-1001
M15A1101
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση VGA
Χρώμα γραφικών - dot Pixels 1024 x 768
οθόνη Τύπος TFT LCD Τρόπος εμφάνισης -
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 15.00" (381.00mm) Οπίσθιο φωτισμό WLED