K15A-0101
TPK America LLCTPK America LLC
K15A-0101 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: K15A-0101
Κατασκευαστής / Μάρκα: TPK America LLC
Περιγραφή προϊόντος MONITOR TRU 15" TOUCH OPEN FRAME
Φύλλα δεδομένων: K15A-0101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του K15A-0101
Αριθμός εξαρτήματος K15A-0101 Κατασκευαστής TPK America LLC
Περιγραφή MONITOR TRU 15" TOUCH OPEN FRAME Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6035 pcs Φύλλο δεδομένων K15A-0101.pdf
Οθόνη αφής 2 Point Multi-Touch Σειρά -
Αλλα ονόματα 1176-1028
K15A0101
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση VGA
Χρώμα γραφικών - dot Pixels 1024 x 768
οθόνη Τύπος TFT LCD Τρόπος εμφάνισης -
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 15.00" (381.00mm) Οπίσθιο φωτισμό WLED