F10A-0114
TPK America LLCTPK America LLC
TPK America LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: F10A-0114
Περιγραφή προϊόντος TOUCH DISPLAY FUSION
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F10A-0114
Αριθμός εξαρτήματος F10A-0114 Κατασκευαστής TPK America LLC
Διαθέσιμη ποσότητα 5701 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F10J10R
F10J10R
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W