TL200048
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TL200048
Περιγραφή προϊόντος 48V40A
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL200048
Αριθμός εξαρτήματος TL200048 Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή 48V40A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5421 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 11.13" L x 3.45" W x 3.41" H (282.7mm x 87.6mm x 86.6mm) Σειρά TL
Ισχύς (Watts) 2000W Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Χαρακτηριστικά Remote On/Off, Remote Sense
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 40A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A εγκρίσεις -
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TL2201EEXA1CFRED
TL2201EEXA1CFRED
Κατασκευαστές: E-Switch
Περιγραφή: SWITCH PUSH DPDT 0.1A 30V
Σε απόθεμα: 4411 pcs
Κατεβάστε: TL2201EEXA1CFRED.pdf
RFQ
TL2005800000G
TL2005800000G
Κατασκευαστές: Anytek (Amphenol Anytek)
Περιγραφή: 500 TB WIR PRO 90D SOL
Κατεβάστε: TL2005800000G.pdf
RFQ
TL22 PRPLE 1.69OZ
TL22 PRPLE 1.69OZ
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL22 PU
Κατεβάστε:
TL200048NONROHS
TL200048NONROHS
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 2000W