TH200048
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TH200048 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TH200048
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 2000W
Φύλλα δεδομένων: 1.TH200048.pdf2.TH200048.pdf3.TH200048.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TH200048
Αριθμός εξαρτήματος TH200048 Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 2000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4833 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TH200048.pdf2.TH200048.pdf3.TH200048.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Front End
Μέγεθος / Διαστάσεις 14.25" L x 4.00" W x 1.69" H (362.0mm x 101.6mm x 42.9mm) Σειρά TH
Ισχύς (Watts) 2000W Αλλα ονόματα 285-1642
TH2000-48
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Rack Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 93% Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 1 Output 48V 40A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A εγκρίσεις CE