LDV12-15-R80
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
LDV12-15-R80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 15V 800MA
Φύλλα δεδομένων: LDV12-15-R80.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDV12-15-R80
Αριθμός εξαρτήματος LDV12-15-R80 Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 15V 800MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5646 pcs Φύλλο δεδομένων LDV12-15-R80.pdf
Βάρος 0.186 lb (84.37g) Τάσης - Έξοδος 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 264VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.45" L x 1.36" W x 0.83" H (90.0mm x 34.5mm x 21.0mm) Σειρά LD12
Ακροαματικότητα IP66 Ισχύς (Watts) 12W
Αλλα ονόματα 285-1929
LDV1215R80
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OVP Αποδοτικότητα 82%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 800mA 15V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA εγκρίσεις CE, IEC, UL