LDC12-36-R35
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
LDC12-36-R35 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 3-36V 350MA
Φύλλα δεδομένων: LDC12-36-R35.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDC12-36-R35
Αριθμός εξαρτήματος LDC12-36-R35 Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 3-36V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5696 pcs Φύλλο δεδομένων LDC12-36-R35.pdf
Βάρος 0.186 lb (84.37g) Τάσης - Έξοδος 3 ~ 36 V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 264VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.45" L x 1.36" W x 0.83" H (90.0mm x 34.5mm x 21.0mm) Σειρά LD12
Ακροαματικότητα IP66 Ισχύς (Watts) 13W
Αλλα ονόματα 285-1926
LDC1236R35
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OVP Αποδοτικότητα 82%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 350mA 3 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE, IEC, UL