EVS36-16R7/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
EVS36-16R7/R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 600W
Φύλλα δεδομένων: 1.EVS36-16R7/R.pdf2.EVS36-16R7/R.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 320 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EVS36-16R7/R
Αριθμός εξαρτήματος EVS36-16R7/R Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 320 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EVS36-16R7/R.pdf2.EVS36-16R7/R.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 265 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Σειρά EVS Ισχύς (Watts) 600W
Αλλα ονόματα 285-2546 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 16.7A 85 ~ 265 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.7A
εγκρίσεις CE εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EVS36-16R7
EVS36-16R7