CSS50057
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
CSS50057 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CSS50057
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 57V 360W
Φύλλα δεδομένων: 1.CSS50057.pdf2.CSS50057.pdf3.CSS50057.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 308 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 308 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CSS50057
Αριθμός εξαρτήματος CSS50057 Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 57V 360W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 308 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CSS50057.pdf2.CSS50057.pdf3.CSS50057.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 57V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 9.00" L x 4.70" W x 1.63" H (228.6mm x 119.4mm x 41.4mm)
Σειρά CSS500 Ισχύς (Watts) 360W (500W Forced Air)
Αλλα ονόματα CSS500-57 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 57V 6.32A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.32A