CSS50036
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
CSS50036 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CSS50036
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 360W
Φύλλα δεδομένων: 1.CSS50036.pdf2.CSS50036.pdf3.CSS50036.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 356 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CSS50036
Αριθμός εξαρτήματος CSS50036 Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 360W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 356 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CSS50036.pdf2.CSS50036.pdf3.CSS50036.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 9.00" L x 4.70" W x 1.63" H (228.6mm x 119.4mm x 41.4mm)
Σειρά CSS500 Ισχύς (Watts) 360W (500W Forced Air)
Αλλα ονόματα 285-2082
CSS500-36
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 10A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
Σχετικά προϊόντα
CSS50030/T
CSS50030/T
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 30V 360W
Σε απόθεμα: 295 pcs
Κατεβάστε: CSS50030/T.pdf
RFQ
CSS50036/T
CSS50036/T
Σε απόθεμα: 279 pcs
Κατεβάστε: CSS50036/T.pdf
RFQ
CSS50036/S
CSS50036/S
Σε απόθεμα: 277 pcs
Κατεβάστε: CSS50036/S.pdf
CSS50030/I
CSS50030/I
Σε απόθεμα: 474 pcs
Κατεβάστε: CSS50030/I.pdf
CSS50036/I
CSS50036/I
Σε απόθεμα: 493 pcs
Κατεβάστε: CSS50036/I.pdf
CSS50030/S
CSS50030/S
Σε απόθεμα: 317 pcs
Κατεβάστε: CSS50030/S.pdf
CSS50048
CSS50048
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 360W
Σε απόθεμα: 465 pcs
Κατεβάστε: CSS50048.pdf
CSS50036/SI
CSS50036/SI
Σε απόθεμα: 323 pcs
Κατεβάστε: CSS50036/SI.pdf
CSS50036/TI
CSS50036/TI