VLS6045AF-101M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS6045AF-101M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, FO
Φύλλα δεδομένων: VLS6045AF-101M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VLS6045AF-101M Κατασκευαστής TDK Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 207178 pcs Φύλλο δεδομένων VLS6045AF-101M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά VLS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 445-180842-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 1A 527 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 527 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1A