SPM3020T-R47M-CA02
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 4.3A 32.2 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SPM3020T-R47M-CA02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPM3020T-R47M-CA02 Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 470NH 4.3A 32.2 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76516 pcs Φύλλο δεδομένων SPM3020T-R47M-CA02.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SPM
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Metal
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 470nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 32.2 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 32.2 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 6.8A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SPM3020T-4R7M-CA02
SPM3020T-4R7M-CA02
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 1.9A 180.9 MOHM
Σε απόθεμα: 83790 pcs
Κατεβάστε: SPM3020T-4R7M-CA02.pdf
RFQ
SPM3051
SPM3051
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: LO PRFL PWR SPLY 5VDC 15W
Κατεβάστε:
RFQ
SPM3020T-R47M-CA
SPM3020T-R47M-CA
Περιγραφή: FIXED IND 470NH 4.8A 28.9 MOHM
Κατεβάστε: SPM3020T-R47M-CA.pdf
SPM3020T-R47M
SPM3020T-R47M