NLV32T-R22J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R22J-EFD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220NH 450MA 320 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLV32T-R22J-EFD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLV32T-R22J-EFD Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 220NH 450MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 553778 pcs Φύλλο δεδομένων NLV32T-R22J-EFD.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLV-EFD
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 30 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 445-16623-2
NLV32T-R22J-EFD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz
Επαγωγή 220nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 350MHz Λεπτομερής περιγραφή 220nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 320 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 450mA