MLP2520H2R2ST
TDK CorporationTDK Corporation
MLP2520H2R2ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.5A 104 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.MLP2520H2R2ST.pdf2.MLP2520H2R2ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLP2520H2R2ST
Αριθμός εξαρτήματος MLP2520H2R2ST Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.5A 104 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 381678 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MLP2520H2R2ST.pdf2.MLP2520H2R2ST.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLP
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1.5A 104 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 104 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLP2520H3R3MT
MLP2520H3R3MT
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 1.1A 169 MOHM
Σε απόθεμα: 447666 pcs
Κατεβάστε: MLP2520H3R3MT.pdf
RFQ
MLP2520H4R7ST
MLP2520H4R7ST
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 1A 169 MOHM SMD
Κατεβάστε: MLP2520H4R7ST.pdf
RFQ
MLP2520H2R2ST0S1
MLP2520H2R2ST0S1
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 1.5A 80 MOHM SMD