MLF2012K470MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012K470MT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MLF2012K470MT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012K470MT
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012K470MT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1000376 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012K470MT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 2MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2MHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Multilayer Inductor 4mA 2.7 Ohm 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 2.7 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 4mA Τρέχουσες - Κορεσμός -