MLF2012E6R8M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012E6R8M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF2012E6R8M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012E6R8M
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012E6R8M Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1438155 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012E6R8M.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 4MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-8998-2
MLF2012E6R8M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 4MHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 650 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 15mA