MLF2012E120M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012E120M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MLF2012E120M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012E120M
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012E120M Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 863836 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012E120M.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 2MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-8996-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2MHz
Επαγωγή 12µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 12µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 15mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF2012E100MTD25
MLF2012E100MTD25
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 15MA 800 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 564254 pcs
Κατεβάστε: MLF2012E100MTD25.pdf
RFQ
MLF2012E120MT
MLF2012E120MT
Κατεβάστε: MLF2012E120MT.pdf
RFQ
MLF2012E5R6JTD25
MLF2012E5R6JTD25
Περιγραφή: FIXED IND 5.6UH 15MA 600 MOHM
Κατεβάστε: MLF2012E5R6JTD25.pdf
MLF2012E120KTD25
MLF2012E120KTD25
Κατεβάστε: MLF2012E120KTD25.pdf
MLF2012E120MT000
MLF2012E120MT000