MLF2012C220MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C220MT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MLF2012C220MT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012C220MT
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012C220MT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 980725 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012C220MT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 1MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 18MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF2012C180MT000
MLF2012C180MT000
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 5MA 800 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 1026693 pcs
Κατεβάστε: MLF2012C180MT000.pdf
RFQ
MLF2012C220KT000
MLF2012C220KT000
Κατεβάστε: MLF2012C220KT000.pdf
RFQ
MLF2012C220M
MLF2012C220M
Κατεβάστε: MLF2012C220M.pdf
MLF2012C270MT
MLF2012C270MT
Περιγραφή: FIXED IND 27UH 5MA 1 OHM SMD
Κατεβάστε: MLF2012C270MT.pdf
MLF2012C220MTD25
MLF2012C220MTD25
Κατεβάστε: MLF2012C220MTD25.pdf
MLF2012C270M
MLF2012C270M
Κατεβάστε: MLF2012C270M.pdf
MLF2012C180MTD25
MLF2012C180MTD25
Κατεβάστε: MLF2012C180MTD25.pdf
MLF2012C220MT000
MLF2012C220MT000