MLF2012C150MTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C150MTD25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MLF2012C150MTD25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012C150MTD25 Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 626450 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012C150MTD25.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 30 @ 1MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 22MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 700 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5mA Τρέχουσες - Κορεσμός -