MLF2012A3R9M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A3R9M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9UH 30MA 650 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF2012A3R9M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012A3R9M
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012A3R9M Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 30MA 650 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1331844 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012A3R9M.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-8973-2
MLF2012A3R9M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 3.9µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 650 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 30mA