MLF2012A2R7MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A2R7MT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF2012A2R7MT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012A2R7MT
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012A2R7MT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 922581 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012A2R7MT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 10MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 2.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 550 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 550 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -