MLF2012A1R0M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A1R0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MLF2012A1R0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012A1R0M
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012A1R0M Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 915201 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012A1R0M.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 10MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-8966-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.05mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 120MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Multilayer Inductor 80mA 300 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF2012A1R0JTD25
MLF2012A1R0JTD25
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Σε απόθεμα: 580224 pcs
Κατεβάστε: MLF2012A1R0JTD25.pdf
RFQ
MLF2012A1R2JT000
MLF2012A1R2JT000
Περιγραφή: FIXED IND 1.2UH 80MA 350 MOHM
Κατεβάστε: MLF2012A1R2JT000.pdf
RFQ
MLF2012A1R0MTD25
MLF2012A1R0MTD25