MLF1005L2R2K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005L2R2K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005L2R2K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005L2R2K
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005L2R2K Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 902633 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005L2R2K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 445-6206-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 80MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 1.15 Ohm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.15 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 15mA Τρέχουσες - Κορεσμός -