MEM2012F75R0T
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012F75R0T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FILTER LC(PI) 75MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: MEM2012F75R0T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MEM2012F75R0T
Αριθμός εξαρτήματος MEM2012F75R0T Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FILTER LC(PI) 75MHZ SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 277335 pcs Φύλλο δεδομένων MEM2012F75R0T.pdf
Τάση - Ονομαστική 12V Αξίες -
Τύπος Low Pass Τεχνολογία LC (Pi)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά MEM
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.039" (1.00mm)
φίλτρο Σειρά 3rd Προστασία ESD No
Λεπτομερής περιγραφή LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel 200mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Ρεύμα 200mA
Κέντρο / αποκοπής συχνότητας 75MHz (Cutoff) εξασθένηση Αξία 20dB @ 700MHz ~ 2GHz
εφαρμογές Data Lines for Mobile Devices
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MEM2012F75R0
MEM2012F75R0
Κατασκευαστές: TDK Corporation