LGJ7045TC-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
LGJ7045TC-331M-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
Φύλλα δεδομένων: LGJ7045TC-331M-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LGJ7045TC-331M-D Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39699 pcs Φύλλο δεδομένων LGJ7045TC-331M-D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) θωράκιση Shielded
Σειρά LGJ Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 445-15065-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.03 Ohm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.03 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 420mA Τρέχουσες - Κορεσμός 490mA