GLFR2012T2R2M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
GLFR2012T2R2M-LR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 900MA 88 MOHM
Φύλλα δεδομένων: GLFR2012T2R2M-LR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GLFR2012T2R2M-LR Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 900MA 88 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4236 pcs Φύλλο δεδομένων GLFR2012T2R2M-LR.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά GLFR
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-3612-1
GLFR2012T2R2MLR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.053" (1.35mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 88 mOhm 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 88 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 240mA