CS75ZU2GA152MAGKA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 300V Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CS75ZU2GA152MAGKA.pdf2.CS75ZU2GA152MAGKA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS75ZU2GA152MAGKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 1500PF 300V Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170378 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CS75ZU2GA152MAGKA.pdf2.CS75ZU2GA152MAGKA.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά CS
Ακροαματικότητα AEC-Q200, X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 300V Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Safety, Automotive