CS70-B2GA331KYVKA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 440VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CS70-B2GA331KYVKA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS70-B2GA331KYVKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 440VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4239 pcs Φύλλο δεδομένων CS70-B2GA331KYVKA.pdf
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας B
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CS
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc χωρητικότητα 330pF