CS65-B2GA221KAVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CS65-B2GA221KAVKA.pdf2.CS65-B2GA221KAVKA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS65-B2GA221KAVKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 220PF 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152276 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CS65-B2GA221KAVKA.pdf2.CS65-B2GA221KAVKA.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας B
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά CS
Ακροαματικότητα AEC-Q200, X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±10% 300V Ceramic Capacitor B Radial, Disc
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές Safety, Automotive