CS65-B2GA101KYGKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS65-B2GA101KYGKA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 300VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CS65-B2GA101KYGKA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS65-B2GA101KYGKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 100PF 300VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4633 pcs Φύλλο δεδομένων CS65-B2GA101KYGKA.pdf
Τάση - Ονομαστική 300VAC Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας B
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά CS
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±10% 300VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc χωρητικότητα 100pF