CS45SL2GA680J-VKA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 68PF 300V SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CS45SL2GA680J-VKA.pdf2.CS45SL2GA680J-VKA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS45SL2GA680J-VKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 68PF 300V SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 455416 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CS45SL2GA680J-VKA.pdf2.CS45SL2GA680J-VKA.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia (7.50mm) Σειρά CS
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 68pF ±5% 300V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
χωρητικότητα 68pF εφαρμογές Safety