CS45-B2GA331K-VKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS45-B2GA331K-VKA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 440VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CS45-B2GA331K-VKA.pdf2.CS45-B2GA331K-VKA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS45-B2GA331K-VKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 440VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 445886 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CS45-B2GA331K-VKA.pdf2.CS45-B2GA331K-VKA.pdf
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας B
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia (6.50mm) Σειρά CS45
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc χωρητικότητα 330pF