CS17-F2GA103MYGS
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CS17-F2GA103MYGS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CS17-F2GA103MYGS Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5379 pcs Φύλλο δεδομένων CS17-F2GA103MYGS.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας F
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" Dia (16.50mm) Σειρά CS
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor F Radial, Disc χωρητικότητα 10000pF